antisemit_ru (antisemit_ru) wrote,
antisemit_ru
antisemit_ru

Казка діда Панаса для малюків про клятих жидів, їх державу та їх віртуальних пригодив

     Слухайте, малята, діда Панаса, сьогодні він буде розповідати вам казку про страшні і моторошні події, які насправді відбулися в одній далекій-далекій і дуже казковій країні... Казка - брехня, та в ній натяк, добрим молодцям на замітку!
     Трапилися десь там, а не тут, чи не so far far away, в далекій-далекій галактиці, а - майже поруч, у нас під боком ...  В одній відносно близькій і дуже спорідненій для незалежної України країні раптово розвалилася урядова коаліція.Довелося тамтешньому прем'єру - по імені Веніамін -проголосіті надтерміново вибори.Пройшла передвиборна ажітація, і настав, нарешті, день голосування. Все було б добре, та пророкували всі соціологічні опитування і зондаж громадської думки, що покатають цього Веніаміна панове виборці.Передбачалося, що переможуть у виборах справжні демократи - Іцхак Герцог да Ципора Малка Лівні:
      І вирішив він тоді - цей Веніамін - оскільки був він антидемократ, антіліберал та вже і патерналіст - вдатися до нечесної політичної боротьби ...Проконсультувався він у диявола в людській подобі, якого всі справжні демократи, геї та рукопожатни ліберальні журналісти інакше як "хуйло", не називають.Не від хорошого життя звернувся цей Бібі за порадою до хуйли. До цього був у нього хороший порадник, з найдемократичнішої і взагалі найкращої країни світу.Та пішла та хороша людина на пенсію, на заслужений відпочинок ...
     Та ось біда трапилася - отримав владу в тій країні справжнісінький зрадник - чорний, як вакса, і явний антисеміт ... І так до нього Бібі під'їжджав, і так, все ніяк не вгамується той зрадник і творить зраду велику до єврейської держави. З персами-басурманами переговори веде, хоче дозволити їм Ядрена батоном обзавестись і в пил євреїв покришити. Так той Бібі вважав, але склавши руки не сидів. Зачастив він в найкращу і найдемократичнейшу американську Раду, промови там казав, червоні лінії малював.Але не послухав його зрадник, вирішив він під арабців прогнутися да під персів.Але не послухав його зрадник, вирішив він під арабцев прогнутися та під персов. Воні вже хороші демократи, зрадник говорив, у них весна арабська там і тут. А ви, жиди смердючіе, сидите рівно на попі і не відсвічує.


      Вже як не кричав Бібі в парламенті американському, як не просив він руки погані у цього зрадника відірвати і в жопу вставити, нічого той парламет не зробив. В долоні американські конгресмени і сенатори плескали, кричали йому "браво, Бібі!", Але нічого робити не схотіли ... Ось і довелося йому за порадою до хуйла йти.


      А хуйло йому і каже: "Мені та проблема відома. Є в моїй державі люди погані, які себе "Діти Арбата" кличуть. То все стрічками білими обвішати, то на вибори не бажають йти і правильно проголосувати. То взагалі "Оккупай Абай" кричать, голосно.Так і норовлять переобрати мене-президента, наступну каденцію зірвати. Тільки один чаклунський обряд допомагає: я в їх сторону праву руку витягну, до ліктя ліву приставлю,та кілька разів правою рукою вгору вниз помахаю. Цього вони дюже бояться і відразу - як шовкові ... Тільки кричать чомусь - "караул, бережися, басманна правосуддя, басманна правосуддя!". Але мене крики не хвилюють: головне, вони після цього обряду дюже слухняні. І ти, Бібі, нічого не бійся, і сей обряд попробуй.Помогает вже люто!
 
      Послухав Бібі хуйла, і вирішив спробувати. Але, оскільки він, на відміну від хуйли, був вихованим, він вирішив дещо іншим жестом своїх супротивників збентежити, а прихильників - підбадьорити.Він противникам кулак показав стислий, а середній палець того кулака вгору витягнув. А прихильникам багато разів повторив: "голосуй, або програєш". Так, так, ні, так - ліві на автобусах арабцев голосувати повезуть, каруселі устроют. Ідіть же і голосуйте серцем!",так голосно-голосно...
     Пішли екзит-поли, бачуть, що програє Бібі. І давай тоді той свій шаманський обряд сильніше проводити, та прихильників мобілізувати. Але - не складається, немає удачі у антиліберала, патерналіста та ж прихованого сталініста Веньямину перемоги. І заволав Бібі про допомогу, і послав йому в цю ж мить мерзенний хуйло ще й чарівника свого, іменованого Чуркінбергом ...

    Приїхав в ту ж годину на реактивному винищувачі,(а пілотом у нього сам хуйло був) цей сильно-могутній чарівник Чуркінберг, і все у Венімніна вийшло. Рахують голоси - і місць в кнесеті у Бібі порівну з опозицією, а ще вважають - і більше. А в кінці - аж на цілих сто сорок шість відсотків. Вийшло.

      Ну, Беня цей і радіє. Не треба коаліцію робити, міністерські портфелі комусь за голосування віддавати. Тільки переможе своїми влада в Країні тепер поділять, і противного Авігдорку Лібермана в манду послати можна.  І було б всім щастя, мир і божа благодать, якби не висипали на майдан Сіону в центрі Ершалаима студенти. Набігли вони порівну з мусульманських медресе і харедімскіх іешув і давай кричати: "панду - геть!" і "прохфессора - у відставку!"."Вибори - не легітимні", - брешуть, як собаки ... Кричать і кричать. День кричать, два. Не заспокоюються ніяк ...      Бібі попервоначалу не переймаються: ну кричать, і кричать. Покричать - і заспокояться - хто ж, із серйозних людей, їх думкою цікавиться? Тут грошовими потоками треба рулити, госбютжет пиляти і розподіляти, а вони - все кричать, вимагають щось. Воно так, але наробили ці ось студенти на майдані Сіона наметів побільше і навіть земельку скопали. Редисочку там, цибульку посіяли. І намети ті - дюже великі, там вони - ці чиїсь діти - і жити стали. І день, і ніч. А бруківку, що повиковирювали вони всюди, барикадами склали... Як менти єврейські повз йдуть, то вони тими каменюкамі в них кидаються...

     Терпів, терпів Веніамін такі безчинства, але навіть йому надоело.Тем більше, що у "оніжедетей" на майдані спонсори знайшлися. Ті спонсори сцену поставили, звукові установки, і давай самі славнозвісні і наикрутейший світові зірки їх підтримувати, концерт прямо на площі давати ...


     Світова наикрутейший зірка Руслана їх підтримала, сам великий Святослав Вакарчук і навелічайшій від усіх артист Андрій Данилко теж там з'явився. Правда, і майже нікому невідомі зірки там були - якийсь там Макаревич і Гребенщиков відзначилися.


     Ну так от, той концерт йде, гримить - і день і ніч. А місцеві жителі Бене листи пишуть: мовляв, який ти прем'єр, якщо порядок на майдані навести не можеш - шум спати вночі не дає. Та й вдень від "Воплів Відоплясова" на роботі не зосередишся.Що робити, - треба якісь ніякі заходи вживати. І покликав тоді Беня керівника "Місрад а-пним", зажадав, щоб його пожежники да рятувальники порядок на майдані навели да намети ті прибрали.


     Ну і наказав той міністр - а був ним тоді Гілад Ердан - в самий самий темний час на майдан напасть, всіх "дітей" там заарестоваття, а сміття всякий - на смітник вивезти. А цибулька і редісочкі, що студенти там вирощували, - чоботами затоптати.
Почали пожежники ті і рятувальники цих "чиїхось дітей" водою поливати, а то й кийками охажівать. Когось пов'язали і в ментовку єврейську відправили. І майже весь майдан захопили, та дізнався про це неправедному справі сам Ден Шапіро - повноважний і повноправний представник Америки в Ізраїлі.Почав він Бене дзвонити й вимагати припинити кричуще порушення демократії - а не то сам великий Барак Обама Бенько ще ту кузькіну мать покаже!


     Забоявся сильно Бенько, того Гілада під суд віддав - за самовільний розгін майдану - і вирішив з опозицією домовлятися.
А тим часом, хто тільки на майдані том не з'явився - і Нулланді там печеньки роздає, і брітунійскій посол мова штовхає, і поляки там солідарність свою влаштовують ... А вже сильніше всіх Айра Форман з Америки перевіряє, чи не є Бенько прихованиі антисеміт... А особливо стараються Витаутас Ландсбергис, і навіть сама Даля Грібаускайте приїхала з Литви на майдані виступити! За демократію, кажуть, треба боротися, нічого не шкодуючи: ні економіки і заводів, ні народу свого!


    А тим часом на майдані сотні самооборони звідкись з'явилися. І очолюють їх найвизначніші демократи, вільнодумці й вольтеріанці Мохаммед Дейф, Ахмад Аль-Джабрі, Маруан Абделькарім, Іса Мухаммад і Ібрагім аль-Санвар.І кажуть вони: "ми без демократії жити не можемо. Якщо прохфессор сіоністкіх щей у відставку не піїде, то нам краще вибухнути, ніж таку образу демократичних прав і свобод терпіти". А американський посол поряд з ними стоїть, і по плечах їх поплескує ...


  Зовсім вже Бенько зневірився, покликав представника Євросоюзу та США і попросив у них гарантії. Мовляв, він міністерство фінансів та економічного розвитку відомому кролику, прихильникові економічних реформ та відомі вчені Махмуду Аббасу передасть.
   А дипломатичні спецпосланця своїми підписами під цим договором нехай обепечат мирний і спокійний вихід зі сформованої ситуації.Засим ввечері домовилися, "дорожню карту Ізраїлю на шляху до внутрішньої стабільності і демократичних цінностей" підписали.


   А вранці Махмуд Аббас на майдан вийшов, і давай кричати: "Банду - геть! Прохвессора - в тюрму, на нари! Даєш революцію гідності!". Хтось уже й автобуси підігнав. Мирні демонстранти за демократичні цінності, які протестувалі проти прогнилого і наскрізь корумпованого сіоністського режиму, взяли, та й поїхали мирно на вулицю ха-Кірія, де Кнесет знаходиться...
Як вони під'їхали до того кнесету, то всі депутати, неправедно Бенько призначені, звідти і розбіглися. Залишилися одні патріоти, демократи, ліберали і антіпатерналісти.І почалася в Ізраїлі придатна, гідне життя. Потекли кілельние річки в сирних берегах, почалося щастя і вільне, демократичне існування.


   Прем'єр-міністром там тепер найбільший економіст и найбільший учений Махмуд Аббас, а спікером Кнесету залиша депутати-патріоти призначилі Ципору Лівні. Так, всі депутати тепер тільки в одній партии складаються.Яка єдино думала про Ізраїль. Та партія так і називається: "Об'єднаний арабськії список". Куди і Ципора кооптувати, не без проблем, до речі. Все хотів її Омар Аль Мухтар люструвати, та в сміттєвий бак скинути, та аж надто грізно на нього сам Барак Обама рикнув ...  Ось така хуйня, малята!  Так, ще трошки залишилося. Найцікавіше дід Панас і забув... Старий же він! Ну так слухайте, діти! Перший закон, який Ципора Лівні в Кнессет внесла, на другий же ранок після революції гідності, називався просто і з смаком: "Закон про державну мову". Сказала вона: "Негоже нам на мові сіоністського окупанта говорити. Треба нам нашу рідну, співучу, поетичну і образну арабську мову розвивати". І заборонили вони сей же ранок на смердюче жідовскоі мові телеканалам віщати, і в школах його вчити ...   А за тим Беней хуйло на своєму літаку прилетів і вивіз його особисто в Мордор, в Росію. Животіє тепер Беня в самому глухому містечку, в Ростові ... А нехрен було на золотому унітазі срать! А ось тепер - казці кінець, малята! Хто її слухав і зрозумів, про що вона - той бравий молодець!
Оставим сей безудержный и абсолютно нереальный полет фантазии на совести деда Панаса. В конце концов, он старенький, глуховатый и смотрит только украинское ТВ. Что с деда взять, со сказочника?


Любой человек, кроме деда Панаса, конечно, скажет: оксюморон, так быть не может. Чтобы студенты медресе - рука об руку с учащимися иудейских ешив - свергали Нетаньяху, а тот у Путина консультировался, что за бред такой?

Но на этом сей бред не закончился. Его продолжение, кто хочет, ждите у Антисемита. Если не завтра, то послезавтра - инфа 146%...Tags: #ислам - мирная религия?, Объекты антисемитизма: их страна и люди., Украина - страна 404
Subscribe

promo antisemit_ru february 24, 2016 22:04 39
Buy for 20 tokens
Мой отец родился на изломе времен, в самом конце тысяча девятьсот восемнадцатого года. Он был последним ребенком в большой крестьянской семье моего деда и его седьмым сыном. Сразу скажу - жили они тогда за Уралом, в достаточно давно освоенных русскими людьми сибирских землях. Чуть позднее те земли…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments